Zajęcia

Ośrodek Kultury proponuje różnego rodzaju zajęcia i aktywności dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Grafik zajęć

Zapraszamy Państwa na zajęcia do Ośrodka Kultury. Grafik zajęć na rok kulturalny 2021/2022.

Zajęcia z gry na gitarze

Paweł Szumiło, Maciej Wojtkowiak

Podstawy gry na gitarze akustycznej i klasycznej zawierają naukę gry akordów oraz wykorzystanie gry akordów do konkretnych piosenek.

Zajęcia plastyczne

dr Dariusz Głowacki

Na zajęciach zapoznajemy dzieci z podstawowymi zagadnieniami plastycznymi. Dzieci w sposób praktyczny mogą wypróbować co to jest: barwa, światło, bryła, plama, faktura, rytm.

Nauka gry na pianinie

Anna Nazarczuk

Zajęcia indywidualne gry na pianinie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia będą odbywały się w środy w godzinach od 13.00-17.00. Koszt ustalany z instruktorem. Zapisy Anna Nazarczuk tel. 511 268 633

LEGO SPIKE

Agata Zielińska

Zajęcia Lego Spike to oferta dla wszystkich, którzy kochają klocki Lego. Będziemy budować i wprawiać w ruch roboty poprzez naukę programowania. Zajęcia dostarczą mnóstwo emocji, zabawy i nauki logicznego myślenia. Zajęcia dla dzieci w wieku 10-12 lat będą odbywać się w środy w godzinach od 16.30-18.00....

Warsztaty ceramiczne

Ewa Kijuć

Zapraszamy Państwa na nowe zajęcia w Ośrodku Kultury w Luboniu. Warsztaty ceramiczne dla dzieci i dorosłych. Zapisy Ewa Kijuć 609-080-606. Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki dla dzieci od 17.00-18.30, dla dorosłych od 19.00-21.00.

Wokół tańca

Marta Dorna

Od września zapraszamy dzieci w wieku 6-9 lat do Ośrodka Kultury na zajęcia Wokół tańca. Zajęcia będą odbywać się w środy od 15.00 do 15.45. Koszt zajęć na miesiąc to 80 zł. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zgłoszenia telefoniczne pod nr 61 8130072. Serdecznie zapraszamy!

Rytmika dla Smyka

Anna Nazarczuk

Zajęcia muzyczno-rytmiczne dla dzieci w wieku 2,5-5 lat. Będą odbywać się w czwartki w godzinach od 16.30-17.30. Zapisy u instruktora Anna Nazarczuk tel. 511 268 633

Zabawa z baletem

Marta Dorna

Zajęcia z elementami baletu mogą być wspaniałą zabawą. Dzieci oczarowane tanecznymi pokazami chętnie uczą się tańca. Dzięki zajęciom z baletu maluchy są bardziej zdyscyplinowane i poruszają się z gracją.

Zdrowy kręgosłup

Anna Walczak

Polecamy nowe zajęcia ruchowe dla każdego kto spędza dużo czasu siedząc przed komputerem i chce poprawić swoją kondycję fizyczną.

Klasa śpiewu rozrywkowego

Małgorzata Żurek

Ośrodek Kultury w Luboniu zaprasza uczniów i osoby dorosłe w każdym wieku na lekcje śpiewu, prowadzone przez wykwalifikowaną absolwentkę Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Joga

Natalia Nowak

Joga jest jedną z najstarszych tradycji samodoskonalenia i wewnętrznego rozwoju kultywowaną przez człowieka. Joga jest ścieżką samorozwoju, której korzenie sięgają najstarszych dziejów człowieka. Wywodzi się z Indii i powstała w okresie formowania się cywilizacji.

Teatr

Weronika Lewandowska

Warsztaty teatralne dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat.

Język angielski

Bartosz Szejn

Lektorat języka angielskiego.

Aerobic

Anna Walczak

Aerobic to trening, który – w zależności od typu wykonywanych ćwiczeń – pozwala schudnąć, wzmocnić mięśnie i rozciągnąć ciało.

EDULAND

Mobilne Centrum Edukacji

Zajęcia w grupach przygotowujące do testów gimnazjalnych (z matematyki, chemii, fizyki, biologii oraz języka polskiego) oraz zajęcia przygotowujące do matury z matematyki i koło matematyczne dla szkoły podstawowej.

Wokół sztuki, wokół fotografii

dr Dariusz Głowacki

Spotkania ze sztuką są zajęciami skierowanymi dla dorosłych i młodzieży zainteresowanej kwestiami odnoszącymi się do sfery wizualnej.

Dziecięcy Zespół Tańca Ludowego

Renata Lis

Ośrodek Kultury w Luboniu zaprasza dzieci w wieku 6 – 8 lat do udziału w Dziecięcym Zespole Tańca Ludowego „Lubonie”. Inicjatywa ma na celu promocję kultury i tradycji ludowej wśród najmłodszych.

Programowanie w Minecraft

Mały Inżynier

Minecraft to jedna z najbardziej popularnych gier komputerowych. Przy jej pomocy uczymy dzieci i młodzież programowania. Zapraszamy na zajęcia, w czasie których rozwiniemy umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.

Uniwersytet Luboński Trzeciego Wieku