Zajęcia

Ośrodek Kultury proponuje różnego rodzaju zajęcia i aktywności dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Grafik zajęć

Zapraszamy Państwa na zajęcia do Ośrodka Kultury. Grafik zajęć na rok kulturalny 2021/2022.

Zajęcia z gry na gitarze

Paweł Szumiło, Maciej Wojtkowiak

Podstawy gry na gitarze akustycznej i klasycznej zawierają naukę gry akordów oraz wykorzystanie gry akordów do konkretnych piosenek.

Zajęcia plastyczne

dr Dariusz Głowacki

Na zajęciach zapoznajemy dzieci z podstawowymi zagadnieniami plastycznymi. Dzieci w sposób praktyczny mogą wypróbować co to jest: barwa, światło, bryła, plama, faktura, rytm.

Tuptusie

Adrianna Stefaniak

Zajęcia animacyjno - ruchowe dla dzieci w wieku od 2,5 - 5 lat.

Wokół tańca

Marta Dorna

Zajęcia taneczne z elementami akrobatyki dla dzieci w wieku 2,5-5 lat.

Zabawa z baletem

Marta Dorna

Zajęcia z elementami baletu mogą być wspaniałą zabawą. Dzieci oczarowane tanecznymi pokazami chętnie uczą się tańca. Dzięki zajęciom z baletu maluchy są bardziej zdyscyplinowane i poruszają się z gracją.

Zdrowy kręgosłup

Anna Walczak

Polecamy nowe zajęcia ruchowe dla każdego kto spędza dużo czasu siedząc przed komputerem i chce poprawić swoją kondycję fizyczną.

Klasa śpiewu rozrywkowego

Małgorzata Żurek

Ośrodek Kultury w Luboniu zaprasza uczniów i osoby dorosłe w każdym wieku na lekcje śpiewu, prowadzone przez wykwalifikowaną absolwentkę Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Gry planszowe

Stowarzyszenie Miłośników Gier Planszowych Kości

Wszystkich miłośników gier planszowych zapraszamy do Klubu Kości. Gry planszowe stanowią doskonałą alternatywę dla gier komputerowych, wzmacniają logiczne myślenie i integrują uczestników.

Joga

Natalia Nowak

Joga jest jedną z najstarszych tradycji samodoskonalenia i wewnętrznego rozwoju kultywowaną przez człowieka. Joga jest ścieżką samorozwoju, której korzenie sięgają najstarszych dziejów człowieka. Wywodzi się z Indii i powstała w okresie formowania się cywilizacji.

Taniec Solo dla Seniorów

Marta Dorna

Taniec Solo dla Seniorów

Aerobic

Anna Walczak

Aerobic to trening, który – w zależności od typu wykonywanych ćwiczeń – pozwala schudnąć, wzmocnić mięśnie i rozciągnąć ciało.

Wokół sztuki, wokół fotografii

dr Dariusz Głowacki

Spotkania ze sztuką są zajęciami skierowanymi dla dorosłych i młodzieży zainteresowanej kwestiami odnoszącymi się do sfery wizualnej.

EDULAND

Mobilne Centrum Edukacji

Zajęcia w grupach przygotowujące do testów gimnazjalnych (z matematyki, chemii, fizyki, biologii oraz języka polskiego) oraz zajęcia przygotowujące do matury z matematyki i koło matematyczne dla szkoły podstawowej.

Dziecięcy Zespół Tańca Ludowego

Renata Lis

Ośrodek Kultury w Luboniu zaprasza dzieci w wieku 6 – 8 lat do udziału w Dziecięcym Zespole Tańca Ludowego „Lubonie”. Inicjatywa ma na celu promocję kultury i tradycji ludowej wśród najmłodszych.

Programowanie w Minecraft

Mały Inżynier

Minecraft to jedna z najbardziej popularnych gier komputerowych. Przy jej pomocy uczymy dzieci i młodzież programowania. Zapraszamy na zajęcia, w czasie których rozwiniemy umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.

Uniwersytet Luboński Trzeciego Wieku