Spektakl teatralny – Tylko spokojnie!

Spektakl teatralny - Tylko spokojnie!

Spektakl teatralny – Tylko spokojnie!

13 marca 2021 18:00 - 19:10
Pomalutku, powolutku otwieramy się dla Was, dlatego niezmiernie nam miło zaprosić Państwa na pierwszy w tym roku spektakl teatralny w Ośrodku Kultury w Luboniu.
Spektakl „Tylko spokojnie” w wykonaniu artystów z Fabryki Sztuki odbędzie się w sobotę 13 marca o godzinie 18.00, oczywiście z zachowaniem norm reżimu sanitarnego. Na przedstawieniu obowiązują maseczki.
Bilety w cenie 30 zł/ os. do kupienia od poniedziałku 1 marca w Ośrodku Kultury w Luboniu.
Serdecznie zapraszamy! Już nie możemy się doczekać:)
TYLKO SPOKOJNIE!
Wszyscy jesteśmy zmęczeni pandemią, męczącą i kiepsko płatną pracą, rodziną i sąsiadami. Stresuje nas codzienność. A gdyby tak popatrzeć na wszystko innymi oczami?
Wiadomo, że na masochistów czekają w życiu same dobre rzeczy, ale nie musimy ich do końca naśladować!
A od takiego sposobu myślenia, już tylko krok do naszego programu. Ostatecznie czy nie można pobyć ze sobą kilka kwadransów na luzie? Tak zwyczajnie, z uśmiechem na sercu i na twarzy? A co to, żyjemy za karę? Spokojnie!
Więc powiedzieliśmy sobie, że właśnie na taki wieczór Państwa i sami siebie zapraszamy. Śmieszny, pogodny i pompujący dobrą energię. Będą kłopoty damsko-męskie i małżeńskie, tak zwane normalne życie i życie nienormalne – pandemicznego artysty, no i piosenki. Różne, może nie tylko wyłącznie śmieszne. Także coś do wspólnej z Państwem zabawy. Wszystko z pomocą
świetnych autorów i kompozytorów. Mało? A skąd! Tylko spokojnie!
Czas trwania: 70 minut