Galeria

Galeria 2023

GaleriabYrp53A%j5Mclzpj

Wigilijne spotkanie 2010
Wigilijne spotkanieUczestnicy zajęć w Ośrodku Kultury w Luboniu odwiedzili nas po raz ostatni w tym roku. 17 grudnia, podczas spotkania wigilijnego, wspólnie śpiewaliśmy kolędy i oglądaliśmy występy naszych podopiecznych. Przed dziecięcą publicznością wystąpiły solistki, uczestniczki zajęć muzycznych z Janem Gogojewiczem oraz klasy śpiewu rozrywkowego z Małgorzatą Żurek. Swoim występem zachwycił nas również zespół Formoza, prowadzony przez kompozytorkę i piosenkarkę Dominikę Barabas. Wysłuchaliśmy pięknego koncertu kolęd odegranego przez ośrodkowych flażolecistów, uczących się pod opieką instruktora Krzysztofa Brycha. Wyczekiwany cały wieczór Święty Mikołaj wręczył każdemu dziecku słodką paczkę. Wszystkim przyjaciołom Ośrodka Kultury życzymy wspaniałych świąt i zapraszamy na zajęcia w nowym roku.
Wystawa na Stacji Kultura grudzień 2014
Świątecznie na Stacji KulturaNa wystawie możecie państwo obejrzeć prace wykonane przez dzieci w ramach zajęć plastycznych w Ośrodku Kultury. Ich tematem jest choinkowe drzewko przedstawione w sposób, który wypływa z dziecięcej wyobraźni. Choinki tworzyły dzieci w wieku 4-11 lat.