Galeria

Galeria 2023

GaleriabYrp53A%j5Mclzpj

Balik karnawałowy 2010
Karnawałowy balikW czwartkowe popołudnie, 11 lutego, pięknie udekorowana sala Ośrodka Kultury przyjęła najmłodszych gości. Księżniczki, kowboje, motyle i wiele innych kolorowych postaci bawiło się do utraty tchu w rytmach popularnych przebojów muzyki dziecięcej. Balik tradycyjnie poprowadził animator zabaw dla dzieci w Ośrodku Kultury, Tomasz Tomczak. Były więc tańce i wesołe konkursy. Wszyscy chętnie włączali się do proponowanych zabaw. Nie zabrakło też smacznych niespodzianek. Na naszych milusińskich czekały różne słodkości i napoje. Balik odbył się w walentynkowej scenerii, którą podkreślały pęki czerwonych baloników. Wszystkie dzieci zapraszamy na kolejny bal karnawałowy, który odbędzie się za rok.
Wystawa na Stacji Kultura grudzień 2014
Świątecznie na Stacji KulturaNa wystawie możecie państwo obejrzeć prace wykonane przez dzieci w ramach zajęć plastycznych w Ośrodku Kultury. Ich tematem jest choinkowe drzewko przedstawione w sposób, który wypływa z dziecięcej wyobraźni. Choinki tworzyły dzieci w wieku 4-11 lat.