Galeria

Galeria 2023

GaleriabYrp53A%j5Mclzpj

Stare melodie 2010
Stare melodie26 kwietnia w murach Ośrodka Kultury zabrzmiały stare, lecz znane piosenki z okresu międzywojennego: „Dobranoc, oczka zmruż”, „Baby”, „Tango Andrusowskie” i wiele innych. Występ zatytułowany „Stare Melodie – XX-lecie międzywojenne w kabarecie i piosence” poprowadził dla nas Mirosław Kowalczyk, aktor Teatru Narodowego w Warszawie. W spotkaniu wziął udział chór „Bard” oraz zespół śpiewaczy „Szarotki”. Niedawna śmierć Bolesława Roszyka, wieloletniego członka chóru „Bard” i przyjaciela Ośrodka Kultury, bardzo nas zasmuciła. Chcąc uczcić jego pamięć postanowiliśmy ten koncert zadedykować właśnie jemu.
Wystawa na Stacji Kultura grudzień 2014
Świątecznie na Stacji KulturaNa wystawie możecie państwo obejrzeć prace wykonane przez dzieci w ramach zajęć plastycznych w Ośrodku Kultury. Ich tematem jest choinkowe drzewko przedstawione w sposób, który wypływa z dziecięcej wyobraźni. Choinki tworzyły dzieci w wieku 4-11 lat.