Galeria

Galeria 2023

GaleriabYrp53A%j5Mclzpj

Teatrzyk dla dzieci luty 2010
W lutym kolejny raz gościliśmy w Ośrodku Kultury dzieci na przedstawieniu Dobrego Teatru z Poznania, pt. „Kolorowy obiad z Bajusiami”. Teatrzyk miał charakter edukacyjny. Wesołe, pluszowe Bajusie, gotując zdrowy i kolorowy obiad, uczyły dzieci jak dobrze zachowywać się przy stole, jak używać naczyń i sztućców i jak podawać dania. Na koniec każde z dzieci otrzymało kolorowy balonik.
Wystawa na Stacji Kultura grudzień 2014
Świątecznie na Stacji KulturaNa wystawie możecie państwo obejrzeć prace wykonane przez dzieci w ramach zajęć plastycznych w Ośrodku Kultury. Ich tematem jest choinkowe drzewko przedstawione w sposób, który wypływa z dziecięcej wyobraźni. Choinki tworzyły dzieci w wieku 4-11 lat.