Galeria

Galeria 2023

GaleriabYrp53A%j5Mclzpj

Dzień kultury 2011
W ramach trzydniowej imprezy Dni Lubonia 17 czerwca 2011 roku w Ośrodku Kultury w Luboniu odbył się Dzień Kultury. W tym dniu ukulturalnić się mógł każdy, dla młodszych i starszych Ośrodek Kultury przygotował odpowiednie atrakcje. W godzinach przedpołudniowych odbyły się spotkania z teatrem i filmem dla dzieci przedszkolnych i szkolnych. Grupa Dobry Teatr wystawiła dla dzieci spektakl "Przygody Niesfornego Kraba", a sali projekcyjnej Ośrodka wyświetlono film "Pana Magorium cudowne emporium". Każdy mógł również wziąć udział w plenerowych warsztatach plastycznych, prowadzonych przez artystę-plastyka. W godzinach popołudniowych w Ośrodku Kultury odbył się Muzyczny Piknik z Kulturą, podczas którego wystąpiły lokalne kabarety: Ryczka, Humoreska Makabreska, Aktywny Senior oraz zespoły: Ton, Zespół Śpiewaczy Szarotki i Chór Bard. Ośrodek Kultury wspomógł Miasto również w drugim dniu w ramach Dni Lubonia. 18 czerwca na placu przy Hali Widowiskowo-Sportowej LOSiR-u swoje umiejętności zaprezentowały dzieci z Ośrodka oraz zespół muzyczny Ton. Końcową atrakcją w tym dniu był niesamowity laserowy pokaz świetlno-muzyczny zorganizowany przez Ośrodek Kultury.
Wystawa na Stacji Kultura grudzień 2014
Świątecznie na Stacji KulturaNa wystawie możecie państwo obejrzeć prace wykonane przez dzieci w ramach zajęć plastycznych w Ośrodku Kultury. Ich tematem jest choinkowe drzewko przedstawione w sposób, który wypływa z dziecięcej wyobraźni. Choinki tworzyły dzieci w wieku 4-11 lat.