Galeria

Galeria 2023

GaleriabYrp53A%j5Mclzpj

Świąteczne światełko na wzgórzu 2011
Świąteczne światełko na wzgórzuDzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli wzięły udział w zapaleniu światełek na choince na lubońskim wzgórzu. Wzorem ubiegłego roku 6 grudnia pracownicy Ośrodka Kultury w Luboniu spotkali się z uczniami i przedszkolakami na Wzgórzu Papieskim. Dzieci przywitały świętego Mikołaja, który postanowił nieco wcześniej odwiedzić nas ze swoją pomocnicą Śnieżynką i workiem pełnym cukierków. Nie zabrakło też wspólnie odśpiewanej kolędy, która wprowadziła wszystkich w przedświąteczny nastrój oczekiwania. Na pamiątkę spotkania maluchy otrzymały od Ośrodka Kultury czerwone, mikołajkowe czapeczki.
Wystawa na Stacji Kultura grudzień 2014
Świątecznie na Stacji KulturaNa wystawie możecie państwo obejrzeć prace wykonane przez dzieci w ramach zajęć plastycznych w Ośrodku Kultury. Ich tematem jest choinkowe drzewko przedstawione w sposób, który wypływa z dziecięcej wyobraźni. Choinki tworzyły dzieci w wieku 4-11 lat.