W sobotę, 6 września, nad jeziorem swarzędzkim odbyło się XVI Spotkanie Zespołów Seniorskich. Wydarzenie miało wyjątkowy charakter – świętowano 30-lecie Zespołu Regionalnego Olszyna.
Na scenie zaprezentowały się zespoły z wielu miejscowości, a wśród nich także nasz utalentowany zespół „Szarotki”, który porwał publiczność swoim występem. ![]()
![]()



