Turniej w Boules

Za nami XXIII Turniej o Puchar Burmistrz Miasta w Boules

Turniej był pełen emocji, dobrej zabawy i sportowej rywalizacji. Na boisku spotkało się 8 drużyn: Kaszuby, Petardy, Florki, Piksi i Diksi, Maj, Czerwone Koraliki, Samotnik i Niebiescy.

Rozgrywki przebiegały w przyjaznej atmosferze, choć nie brakowało ducha rywalizacji. Każda drużyna starała się jak najprecyzyjniej rzucać kule, aby znaleźć się jak najbliżej małej kulki (świnki).

Na zakończenie ogłoszono wyniki i wręczono puchary i nagrody 🏆🥇🥈🥉najlepszym drużynom. Podium w tym roku wyglądało następująco:

pierwsze miejsce zajęły Petardy, drugie Florki, a trzecie miejsce wywalczyła drużyna Pixi i Dixi.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom tej fantastycznej gry.

Wydarzenie pokazało, że Boules to gra, która łączy pokolenia i dostarcza wielu radości, niezależnie od poziomu zaawansowania graczy.