Za nami XXIII Turniej o Puchar Burmistrz Miasta w Boules
Turniej był pełen emocji, dobrej zabawy i sportowej rywalizacji. Na boisku spotkało się 8 drużyn: Kaszuby, Petardy, Florki, Piksi i Diksi, Maj, Czerwone Koraliki, Samotnik i Niebiescy.
Rozgrywki przebiegały w przyjaznej atmosferze, choć nie brakowało ducha rywalizacji. Każda drużyna starała się jak najprecyzyjniej rzucać kule, aby znaleźć się jak najbliżej małej kulki (świnki).
Na zakończenie ogłoszono wyniki i wręczono puchary i nagrody ![]()
![]()
![]()
najlepszym drużynom. Podium w tym roku wyglądało następująco:
pierwsze miejsce zajęły Petardy, drugie Florki, a trzecie miejsce wywalczyła drużyna Pixi i Dixi.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom tej fantastycznej gry.
Wydarzenie pokazało, że Boules to gra, która łączy pokolenia i dostarcza wielu radości, niezależnie od poziomu zaawansowania graczy.








