Summer Party w Ośrodku

6 sierpnia 2023r. w niedzielę odbyło się lubońskie muzyczne granie w Ośrodku Kultury.

Pogoda niestety pokrzyżowała plany i zamiast imprezy „pod chmurką” , zabawa została przeniesiona do budynku Ośrodka.

Nie przeszkodziło to jednak w fantastycznej imprezie.

Wystąpił zespół ROYAL COVER, znany jako RECOVER lubońskiej publiczności z występu na Bibie w Lasku w 2021 roku.

Zespół ten, pochodzący z Lubonia i działający na scenie muzycznej od ponad 13 lat, zaprezentował publiczności największe hity radiowe zarówno polskie, jak i zagraniczne.

Royal Cover to formacja, której talent, pasja i miłość do muzyki przekładają się na niesamowite występy, które podbijają serca słuchaczy. Ich unikalna interpretacja znanych utworów sprawia, że każdy koncert jest niepowtarzalnym doświadczeniem muzycznym. Zespół wyczarowuje na scenie energetyczne brzmienia, które poruszają, wzruszają i wzbudzają pozytywne emocje.

Mieliśmy możliwość tego doświadczyć. Podczas tej muzycznej uczty, publiczność miała okazję przenieść się w świat swoich ulubionych utworów, w wykonaniu utalentowanych muzyków. Zespół Royal Cover zadbał o starannie dobrany repertuar, obejmujący klasyki polskiej i zagranicznej muzyki.

Oprócz koncertu w Ośrodku odbyły się także imprezy towarzyszące: warsztaty plastyczne i warsztaty udzielania pierwszej pomocy. Można było pograć w planszówki z członkami Stowarzyszenia Miłośników Gier Planszowych, a także skosztować specjałów z wytwórni DeliJo.