![]()
Informujemy, że w konkursie “Święto 3 Maja w moich oczach” nagrody otrzymują: Hania Jakubczyk i Lena Jędrzejczak.
Po odbiór nagrody zapraszamy podczas imprezy
„Majówka na fogelce”, która odbędzie się 3 maja od godz. 13.30.
Serdecznie zapraszamy i gratulujemy! ![]()


