Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

🖌🎨Informujemy, że w konkursie “Święto 3 Maja w moich oczach” nagrody otrzymują: Hania Jakubczyk i Lena Jędrzejczak.

Po odbiór nagrody zapraszamy podczas imprezy

„Majówka na fogelce”, która odbędzie się 3 maja od godz. 13.30.

Serdecznie zapraszamy i gratulujemy! 👏