Dzień Dziecka w Ośrodku Kultury

Moc atrakcji Ośrodek Kultury przygotował dla dzieci z okazji ich święta. 28 maja w sobotę na placu zabaw zrobiło się głośno i radośnie. Choć przez chwilę słońce schowało się za chmury i musieliśmy na moment imprezę przenieść do budynku, ostatecznie Dzień Dziecka był bardzo udany!

Animatori Organizacja imprez dla dzieci za sprawą muzycznego przedstawienia ALOHA! Witamy na Hawajach przeniosło nas w wakacyjne klimaty.

Na dużej scenie na piętrze odbył się premierowy pokaz układu tanecznego grupy baletowej działającej w Ośrodku Kultury. Mogliśmy również podziwiać młodych aktorów skupionych wokół kółka teatralnego, którzy przygotowali sztukę z okazji Dnia Mamy. Na scenie zewnętrznej odbyło się także Muzyczne Show młodych talentów, młodzieży uczęszczającej na zajęcia wokalne w Ośrodku Kultury. Śpiewające dziewczyny: Julka Breszyk, Wiktoria Gniazdowska, Oliwia Kowalska i Paula Skorlińska oczarowały widownię swoim talentem. Na zakończenie imprezy odbyły się zajęcia zumby dla dzieci i młodzieży, które poprowadziła Jolanta Owczarzak.

Przez cały czas trwania imprezy doświadczeni animatorzy prowadzili gry i zabawy, animacje taneczne, zabawy z chustą, warsztaty tworzenia baniek i modelowania balonów. Trwały warsztaty plastyczne, a Stowarzyszenie Miłośników Gier Planszowych Kości prezentowało nowości wydawnicze.

Rozdano także nagrody w konkursie plastycznym „Moja Mama jest wspaniała”, które to otrzymali:

– w kategorii 6 do 9 lat za zajęcie pierwszego miejsca – Yesieniia Yaworska

– w kategorii 10-12 lat za zajęcie pierwszego miejsca – Maja Sulikowska

– wyróżnienia dostali: Natasza Konarczyk i Hubert Wiśniewski.

Dzieci mogły także skorzystać z darmowych atrakcji i poskakać na trampolinie oraz dmuchanym zamku.

Pięknie dziękujemy wszystkim dzieciom za wspaniałą zabawę, a instruktorom i animatorom za wkład pracy w przygotowanie wydarzenia.