Zajęcia z gry na instrumentach

Gitara – zajęcia indywidualne

Instruktorzy: Jan Gogojewicz, Paweł Szumiło, Wojciech Wincenciak, Maciej Wojtkowiak

Keyboard – zajęcia indywidualne

Instruktorzy: Jan Gogojewicz

Pianino – zajęcia indywidualne

Instruktor: Jan Gogojewicz

Flażolet – zajęcia w grupie

Instruktor: Krzysztof Brych

Lekcje gry na gitarze i instrumentach klawiszowych. Indywidualne podejście od każdego ucznia w zależności od jego predyspozycji i poziomu zaawansowania. Podstawy gry na gitarze akustycznej i klasycznej zawierają naukę gry akordów oraz wykorzystanie gry akordów do konkretnych piosenek. Natomiast gra na instrumentach klawiszowych to: pianino i keyboard.

Natomiast zajęcia gry na flażolecie są zajęciami dla dzieci w każdym wieku. Uczą się one od podstaw gry na tym instrumencie. Flażolet jest odmianą fletu iralndzkiego, jest tym samym najtańszym sposobem na efektywne umuzykalnienie. Zajęcia są też kuźnią talentów – szczególnie uzdolnione dzieci są przygotowywane do kształcenia w szkołach muzycznych. Podczas zajęć oprócz gry na instrumencie, dzieci poznają kulturę ludową polską, irlandzką, bretońską, francuską.

Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci i młodzież. Możliwość zaprezentowania nabytych umiejętności gry podczas imprez organizowanych przez Ośrodek Kultury w Luboniu oraz Miasto Luboń.