ikona facebook     kreska     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joga

Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję i samopoczucie. Efekty odczuwalne są już po kilku zajęciach.

 

Instruktor: Anna Majdańska - dyplomowany nauczyciel jogi VINYASA

Ukończyła Uniwersytet Zielonogórski z tytułem mgr inż., ale fitness od zawsze był dla niej tym, co dawało jej szczęście. Sportową pasję połączyła z pełną energii i pogodną praktyką jogi. Ukończyła stopień instruktorski w Niemieckiej szkole IFAA. Nadal dużo pracy wkłada w swój rozwój, bierze udział w licznych warsztatach pod okiem znanych nauczycieli, udziela się charytatywnie i prowadzi zajęcia z dziećmi. W jodze inspiruje ją otwarta ścieżka pracy nad sobą, możliwości terapeutyczne oraz holistyczne podejście do człowieka. Eksperymentuje łącząc jogę z innymi aktywnościami sportowymi: pływaniem, bieganiem i narciarstwem. Jogę uwielbia za jej wszechstronność. Każdy może odnaleźć w niej coś dla siebie, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej. Dzięki dynamicznej, energetycznej jodze odczuwa się radość i siłę. W dzisiejszym świecie, który jest w ciągłym pędzie, w wielości zadań i myśli przejawiających się na raz, praktyka jogi pomaga zatrzymać się, pobyć tu i teraz ze sobą i dla siebie.

Aktualności

VII Luboński Rajd Nordic Walking im. Włodzimierza Kaczmarka

 Ośrodek Kultury w Luboniu serdecznie zaprasza na VII Luboński Rajd Nordic Walking im. Włodzimierza Kaczmarka!

Przedstawienie dla dzieci pt. "Trąbisław Trututański"

Ośrodek Kultury w Luboniu i Filharmonia Pomysłów zapraszają wszystkie dzieci na przedstawienie pt. TRĄBISŁAW TRUTUTAŃSKI, które odbędzie się już w przyszły czwartek (19.10) w naszym Ośrodku Kultury.

Warsztaty rękodzieła

Wszystkich mieszkańców naszego miasta zainteresowanych rękodzielnictwem serdecznie zapraszamy na warsztaty rękodzieła, których temat związany będzie z nadchodzącymi coraz większymi krokami Świętami.

Lubońskie śpiewanki

 Zespół Szarotki oraz Ośrodek Kultury w Luboniu serdecznie zapraszają mieszkańców Lubonia na tradycyjne "Lubońskie śpiewanki", czyli biesiadę podczas której wraz z "Szarotkami" wspólnie śpiewać będziemy piosenki z dawnych lat!

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.