ikona facebook     kreska     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Seks Dla Opornych - sztuka teatralna

Mamy niezmierną przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowy spektakl teatralny pt. "Seks Dla Opornych" w gwiazdorskiej obsadzie: Maria Pakulnis i Mirosław Kropielnicki!

Alice i Henry, małżeństwo z dwudziestoparoletnim stażem wiodące spokojne, ustabilizowane, wręcz monotonne i banalne życie zapragnęło ponownie ożywić swój związek i na nowo wzbudzić między sobą dawny ogień namiętności. W tym celu, uzbrojeni w podręcznik "Seks dla opornych", meldują się na weekend w pokoju ekskluzywnego hotelu...
Co z tego wynikło, czy parze uda jeszcze raz rozpalić swoje życie intymne i uratować związek, jaki będzie finał niecodziennej terapii małżeńskiej? To trzeba zobaczyć koniecznie!

"Seks Dla Opornych" to pełen wdzięku i humoru spektakl teatralny. To komedia pełna trafnych spostrzeżeń o kobiecych i męskich pragnieniach, nie tylko tych, których spełnienie odbywa się w sypialni. Rozbawi do łez, a jednocześnie spowoduje, że spojrzymy wgłąb siebie.
Gwiazdorska obsada: Maria Pakulnis i Mirosław Kropielnicki gwarantuje, że będzie emocjonująco, burzliwie, śmiesznie i zarazem gorzko, jak to w małżeństwie bywa.

Autor - Michele Riml
Przekład - Hanna Szczerkowska
Reżyseria – Bożena Borowska
Scenografia – Ewa Strebejko-Hryniewicz
Obsada – Maria Pakulnis, Mirosław Kropielnicki

Recenzja spektaklu: http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/1004639,seks-dla-opornych-odnalezc-sie-w-malzenstwie-po-25-latach-recenzja,id,t.html

Spektakl odbędzie się już 25 maja w sali Luvena mieszczącej się przy ul. Romana Maya 1 w Luboniu. 
Bilety już teraz nabywać mogą Państwo w Ośrodku Kultury w Luboniu oraz na stronie https://www.bilety24.pl/ 
Serdecznie zapraszamy!
https://www.facebook.com/events/186437388636940/

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.