ikona facebook     kreska     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piec 2018 już niedługo!

Już 10 lutego w naszym mieście odbędzie się IV Przegląd Młodzieżowych Zespołów Rockowych Piec 2018. Gwiazdą tegorocznego koncertu finałowego będzie zespół CETI!

Impreza Piec 2018 podzielona została na dwa etapy. Pierwszym z nich są konkursowe koncerty zespołów wybranych w drodze wcześniejszych eliminacji. Zespoły na scenie prezentować będą się przed Jury i zgromadzoną publicznością już od godziny 13.00. Przegląd zespołów trwać będzie do godziny 18.00. Następnie odbędą się obrady Jury, które wyłoni finalistów tegorocznego Pieca.

Po części przeglądowej Pieca 2018 o godzinie 19.00 rozpocznie się koncert finałowy, podczas którego poznamy zwycięzców tegorocznej edycji Pieca, i który uświetni tegoroczna gwiazda czyli zespół CETI!

Serdecznie zapraszamy 10 lutego do hali LOSiR przy ul. Hugona Kołłątaja 2. Wstęp na całe wydarzenie jest całkowicie darmowy. 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.