ikona facebook     kreska     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Luboński finał WOŚP

Uprzejmie informujemy, że tegoroczny, luboński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas jej 26. Finału mieścić będzie się w centrum handlowym Factory Outlet. 

Sztab czynny będzie w godzinach od 15.00 do 18.00 i odbywać będzie się w nim rozliczanie wolontariuszy zbierających datki do orkiestrowych puszek w naszym mieście. 

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 26! Podczas tegorocznego finału przypadającego na dzień 14 stycznia 2018 zbierać będziemy środki finansowe dla wyrównania szans w leczeniu noworodków!

Ponadto wszystkich lubońskich Wolontariuszy bardzo prosimy o przybycie na organizowane dla nich spotkanie w Ośrodku Kultury w Luboniu w dniu 11 stycznia 2018 o godzinie 18.00, podczas którego rozdane zostaną identyfikatory, puszki oraz serduszka. 

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.