ikona facebook     kreska     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biba w Lasku z zespołem 2plus1

Ośrodek Kultury w Luboniu z nieskrywaną radością zaprasza wszystkich mieszkańców Lubonia i okolic na tradycyjną, coroczną Bibę w Lasku, która w tym roku odbędzie się już 8 września!

W tym roku, wraz z nastaniem pierwszym wrześniowych dni, wspólnie odchodzące lato żegnać będziemy już po raz 11., a naszą biesiadę uświetni koncert gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej - zespołu 2plus1!

Koncert 2plus1 poprzedzą i do wspólnej zabawy na koncercie zachęcą występy zespołów działających przy Ośrodku Kultury - Szarotki i TON oraz Lubonie, a na zakończenie Biby wszystkich Biesiadujących zapraszamy na "zabawę pod chmurką"!!!
Ponadto, odwiedziny poznańskich Bamberek, zawody strzeleckie Bractwa Kurkowego, atrakcje dla dzieci, zagroda ze zwierzątkami, stoiska z wikliną, biżuterią i rękodziełem, miód prosto od pszczelarza, pyszne lody, grill, zimne piwko i chleb ze smalcem! Serdecznie zapraszamy!

 

Pobierz regulamin imprezy: "Biba w Lasku"

 

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.