ikona facebook     kreska     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Ośrodek Kultury w Luboniu serdecznie zaprasza na VII Luboński Rajd Nordic Walking im. Włodzimierza Kaczmarka!

Ośrodek Kultury w Luboniu i Filharmonia Pomysłów zapraszają wszystkie dzieci na przedstawienie pt. TRĄBISŁAW TRUTUTAŃSKI, które odbędzie się już w przyszły czwartek (19.10) w naszym Ośrodku Kultury.

Wszystkich mieszkańców naszego miasta zainteresowanych rękodzielnictwem serdecznie zapraszamy na warsztaty rękodzieła, których temat związany będzie z nadchodzącymi coraz większymi krokami Świętami.

 Zespół Szarotki oraz Ośrodek Kultury w Luboniu serdecznie zapraszają mieszkańców Lubonia na tradycyjne "Lubońskie śpiewanki", czyli biesiadę podczas której wraz z "Szarotkami" wspólnie śpiewać będziemy piosenki z dawnych lat!

Festiwal Piosenki

Bilety na Festiwal Polskiej Piosenki im. Janusza Kondratowicza są już dostępne! Zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do Urzędu Miasta Luboń, Ośrodka Kultury, Biblioteki Miejskiej lub Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.