ikona facebook     kreska     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Już w najbliższą niedzielę 20 października w Ośrodku Kultury w Luboniu odbędą się uroczystości związane z 300. leciem sprowadzenia Bambrów do Lubonia. W programie między innymi: nadanie nazwy "Skwer Pierwszych Osadników Bamberskich" skwerowi przed budynkiem Ośrodka Kultury, otwarcie wystawy poświęconej Bambrom, prezentacja oraz część artystyczna, wystąpi zespół "TON" oraz "Szarotki".

Serdecznie zapraszamy!

Już w najbliższy piątek 4 października odbędzie się pierwsze w tym roku kulturalnym spotkanie z filmem.
Serdecznie zapraszamy!

Już w czwartek 3 października zapraszamy na pierwszy w tym roku kulturalnym teatrzyk dla dzieci pt. "Zaczarowany młynek".

Informujemy, że wszystkie bilety na wycieczkę do Bambergu zostały sprzedane!

Serdecznie zapraszamy na spektakl muzyczny
"Jeśli kochać to nie indywidualnie".

Tryskająca humorem muzyczna opowieść o kobietach i mężczyznach. O ich uczuciach, związkach, konfliktach, a nade wszystko o tym, że punkt widzenia zależy od planety, na której wzrastamy, dojrzewamy i istniejemy, bo przecież mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus i tylko czasami spotykają się na Ziemi.

Czas trwania: 75 minut.

Termin 19. 10. 2019 r., godz. 18.00

Ośrodek Kultury w Luboniu, ul. Jana III Sobieskiego 97 62-030 Luboń

Bilety w cenie 25 zł./os.do nabycia w sekretariacie Ośrodka Kultury i w cenie 28 zł /os. na stronie www.bilety24.pl

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.